Vánoční dům Vrbno

světlo v srdci hor Jeseníků...

Vánoční dům vás vítá..
Citáty pro dnešní den
„Budu slavit Vánoce ve svém srdci a snažit se je tam udržet celý rok.“ —  Charles Dickens anglický spisovatel
„Ten, kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde ani pod stromkem.“ —  Roy L. Smith americký spisovatel
Vánoční strom má v okolí každý ale Vánoční dům Vrbno máme jenom jeden.
Na podzim roku 2019 Spolek Everest Vrbno uspořádal první úspěšnou akci se zápisem do České knihy rekordů. V roce 2022 se nám podařilo vytvořit několik dalších úspěšných akcí a 2x zápis do České databanky rekordů. Jako poděkování všem, kdo se na projektech podíleli, bylo poprvé uspořádáno veřejné rozsvícení se svařeným vínem a koledami na ulici pod názvem ,,Vánoční dům Vrbno". V roce 2023 už ozdobilo osvětlení domu a části zahrady s celkovou délkou skoro 3 kilometry naše sídlo spolku Everest a navodilo všem tu nádhernou vánoční atmosféru. V oblasti spolupráce hlavně děkujeme městu Vrbno pod Pradědem a partnerům KIV Vrbno, Marli Mnichov a Auto do Formy Bruntál.
3000
metrů
led osvětlení
30000
nejúspornějších
led diod
360
minut
svícení denně
Aktuality , Internet, Média a sociální sítě
  • Rozsvícení 22.11.2024
  • - Pokus o zápis do České knihy rekordů ,,Vánoční hvězdička přání ". Zavěsíme hvězdičky přání na náš 5 metrový živý strom a pošleme přepsaný seznam světelnými balónky naplněné héliem Ježíškovi. Naše akce tímto projektem také podpoří dětský domov Vrbno. Více informací zde..
  • - Novinka Betlémské světlo a vánoční Betlém u stromu přání. Prodej svařeného vína a vánoční punč (i dětský) v den konání akce. Každou adventní neděli prodej svařeného vína před domem od 17-18 hodin.
  • - Fotokoutek po celou dobu svícení. Neomezený vstup na předzahrádku ke stromu přání a možnost udělat si selfie u domu.
300+
účastníků
rozsvícení 2023
46
dní máme
rozsvíceno
320w
celkový počet
energie 1h
Aktuality
Spolek Everest a rekordy
Vánoční dům Vrbno slouží jako sídlo Spolku Everest Vrbno. Cílem spolku je vytváření různých společenských akcí pro děti a dospělé. Za několik roků své existence máme na svém kontě také několik zápisů do knihy rekordů a jeden do Guinness world record. V roce 2024 společně vytvořímě další vánoční rekord a to přímo na rozsvícení 22.11.2024. Zažijte s námi nezapomunetulný zážitek za účasti komisaře z České knihy rekordů..
3025
dračí ocas
drakiáda 2019
2100
obraz 40m2
drakiáda 2022
1879
smajlíků
drakiáda 2022
To mě zajímá